Casa Italia
to restauracja ze smakiem, prowadzona dla osób, które cenią sobie prawdziwą włoską kuchnię oraz autentyczny włoski styl. Ów smak odnajdziemy nie tylko w rozpływających się w ustach potrawach, lecz także w stylowym wnętrzu. Restauracja, urządzona w domowym klimacie, prowadzona jest przez rodowitego Włocha,  który od najmłodszych lat podpatrywał kulinarne sekrety swojego dziadka, prowadzącego restaurację we Włoszech.Lokal, znajdujący się w sercu Warszawy – w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta – działa już od kilku lat i zdążył zaskarbić sobie uznanie koneserów kuchni włoskiej. Nie bez przyczyny. Każdy z gości traktowany jest z włoską otwartością oraz polską gościnnością, zaś właściciel dbający o każdy szczegół, osobiście nadzoruje przygotowania wyśmienitych dań. 

 

Casa Italia zachęca nastrojowym wnętrzem (klimatyzowanym w lecie), miłą i kompetentną obsługą, która potrafi doskonale doradzić i zadbać o komfort gości. Domowy klimat współtworzą: ekspozycja win, kolekcja makaronów domowej roboty, oliwy smakowe, balsamico na kremie lub winegrecie, a wszystko oryginalnie wytwarzane we Włoszech! Naturalnie, każdy gość może zakupić produkty znajdujące się w kolekcji restauracji.

 

Mocną stroną restauracji jest starannie skomponowana karta win, sprowadzanych z Włoch od zaprzyjaźnionych winiarni takich jak Giarola i Bernard. W Casa Italia między innymi możemy rozkoszować się wykwintnym Amarone, Prosecco i Moscato.

 

W ostatni piątek miesiąca odbywa się impreza „Wieczór włoskich smaków”, podczas której, przy muzyce na żywo, serwowane są przysmaki kuchni włoskiej w formie bufetu ,, jesz ile chcesz''.  Wszystkich tych atrakcji można doznać za jedyne 79 PLN od osoby, a kieliszek wina w cenie! 

 

Restauracja organizuje również cateringi i przyjęcia okolicznościowe.

 


Bon Appetit!